Online pôžičky

 • Online pôžičky

  V prípade online pôžičiek tzv. internetových pôžičiek nie je potrebné nikam cestovať ale vybaviť si pôžičky online spohodlia domova rýchlo a jednoducho.

  Zákazník je odbremenený od zbytočných stresov a strávenia nadbytočného času niečím čo môže vybaviť aj z domova. Peniaze budú pripísané na účet rýchlo a jednoducho. Pre stálych zákazníkov sú ponúkané možnosti vyššej sumy pôžičky.


  Online pôžičky nie sú vo väčšine prípadoch poskytované v takých vysokých sumách ako pri vybavení osobným kontaktom v konkrétnej pobočke firmy.

  V dnešnej dobe vďaka internetu máme pomerne jednoduchý a zároveň rýchly prístup k informáciám. Dnes už nie je problémom si čokoľvek behom chvíľky objednať, či zo zahraničia alebo z “tuzemska“. pôžičkyNie je divu, že moderné technológie neobišli ani finančný sektor, konkrétne online pôžičky, ktoré dnes behom chvíľky a bez zdĺhavého čakania vybavíte.

  Online pôžičky sú práve poskytované cez internet, vďaka ktorému je vybavenie pôžičky jednoduché a rýchle. Práve úspora Vášho drahocenného času je hlavnou výhodou online pôžičky, ktorá Vám zaručí, že zbytočné obliehanie bánk je už minulosťou. K vybaveniu pôžičky Vám totižto bude stačiť už len Váš PC, pripojenie na internet a niekoľko minút Vášho času. Schválenie pôžičky na viac trvá len niekoľko minút od podania žiadosti, takže peniaze môžete mať ešte v ten istý deň na svojom účte.  Čo všetko treba k schváleniu online pôžičky?

  • Vek minimálne 18 rokov, u niektorých spoločností dokonca až 21 rokov
  • Dokument od zamestnávateľa dokladujúci Váš stály príjem
  • Kópia dokladu totožnosti, dokladu o trvalom bydlisku, prípadne vodičského preukaz
  • Číslo Vášho bankového účtu
  • Podnikatelia ďalej potvrdenie od Zdravotné poisťovne a OSSZ, právnické osoby výpis z obchodného registra

  Online pôžičky

  Online pôžičky sa využívajú:

  • rekonštrukcia a bývanie,
  • štúdium,
  • auto,
  • mladomanželské pôžičky,
  • splatenie úveru,
  • čokoľvek.

  Ak je spotrebiteľ schopný vybaviť si online pôžičku, je pre ňho tiež jednoduché získať si všetky potrebné informácie o podmienkach poskytnutia pôžičiek, o výške úrokov. Dôležité je overiť si poskytovateľa pôžičky a venovať pozornosť referenciám.  Nevýhody online pôžičky

  Medzi hlavné nevýhody online pôžičky patrí vyššia úroková miera alebo výška RPMN (ročná miera nákladov v percentách na splatenie pôžičky). Okrem toho častým problémom online pôžičky môže byť (u niektorých spoločností) aj pomerne nízka výška pôžičky, keďže väčšina spoločnosti sa špecializuje na pôžičky do výšky cca 2000 euro. Okrem toho by ste si mali dávať veľký pozor na včasné a riadne splácanie online pôžičky, keďže aj pomerne krátke omeškanie splátky môže pre Vás skončiť nechcenými, vyššími úrokmi z dôvodu omeškania platby.

  Pôžička sa vybavuje prostredníctvom online formulára, ktorý je navrhnutý tak, aby ani laik nemal problém pochopiť tomu čo a za koľko “kupuje”.

  Mladomanželské pôžičky – sú spať a sú veľmi výhodné! Štát dotuje 3% a banka 1,5%, teda v konečnom dôsledku je úroková sadzba znížená o 4,5%. Manželia musia byť zosobášení aspoň dva roky, a ich vek nesmie prekročiť hranicu 35 rokov.

  Pôžičky pre nezamestnaných – poskytovateľmi sú jedine nebankové subjekty. Je to veľmi rizikový druh pôžičky, nevyžaduje dokladovanie príjmu, úrokové sadzby sú veľmi vysoké. Pôžičky pre nezamestnaných

Copyright © 2013 - 2016 vsetky-pozicky.sk Google+
Informácie na stránke majú informačný charakter a vzťahujú sa k dátumu aktualizácie stránky.
Texty na stránke vsetky-pozicky.sk je zakázané kopírovať, kde kopírovanie a zverejňovanie textu sa považuje za porušenie autorského zákona SR.