Pôžičky bez dokladovania príjmu

 • Pôžičky bez dokladovania príjmu

  Tento typ pôžičiek sa vyznačuje buď zaručením sa majetkom za požičané peniaze alebo je to po pôžička bez dokladovania o príjme avšak na menšiu sumu za vyšší úrok .  Tento typ pôžičky je významný tým, že je za veľmi benevolentných podmienok avšak využíva sa len na vykrytie veľmi malých nečakaných výdavkov. Je spätý s vysokým úrokom a tým pádom sa neodporúča využívať ju pravidelne. Možné rýchle exekúcie aj keď nie na majetok ale je možne uložiť exekúciu na plat dlžníka alebo na jeho majetok poprípade bankový účet.

  Avšak v konečnom prípade táto pôžička môže veľmi dobre poslúžiť v prípade, že veľmi nutne potrebujete požičať peniaze a nemáte čas riešiť pomocou banky formou úveru alebo bankovej pôžičky .

  Ako je možné takto získať peniaze

  Je to zvláštne ale je to reálne. Pôžičky pre ktoré nepotrebujete dokaldovať Váš príjem môžu byť buď nížke mini napr. Mini pôžička do 500€ kde nepotrebujete dokaldovať Váš príjem alebo v prípade ručenia majetkom samozrejme nezaručeným ťarchami.
  V týchto prípadoch ručenie nepotrebujete.

  Je možné že niektoré spoločnosti si taktiež vyžaduju spoluručiteľa pri nízkom príjme alebo naopak nie.
  Je to priamo úmerne vašej schopnosti ručiť majetkom alebo výške príjmu.  Odporúčame Vám však nenechať sa zlákať na jednoduché slogany spoločností a realne sa zamyslieť do akej miery peniaze potrebujete. Či je nutné si na dané veci vlastne požičiať a uvedomiť si, že pôžičku budete nejaký čas splácať a hlavne aby to nezasiahlo vašich blízkych, rodinu a prácu.

Copyright © 2013 - 2016 vsetky-pozicky.sk Google+
Informácie na stránke majú informačný charakter a vzťahujú sa k dátumu aktualizácie stránky.
Texty na stránke vsetky-pozicky.sk je zakázané kopírovať, kde kopírovanie a zverejňovanie textu sa považuje za porušenie autorského zákona SR.