Rýchle pôžičky

 • Rýchle pôžičky

  U rýchlych pôžičiek sa jedná o pôžičky, ktoré sú svojim vybavením považuje za rýchle ide o rýchle internetové online pôžičky, alebo flexibilné bankove pôžičky s vyšším úrokom.  Rýchla pôžička je poskytnutá klientovi už do niekoľkých hodín. Využíva sa v prípade neodkladnej potreby klienta získať a použiť peňažné prostriedky na krytie svojich výdavkov. Vybavenie prebieha telefonicky alebo online.
  Samozrejmosťou pri tomto druhu pôžičiek sú vysoké úroky z dlžnej sumy a vysoké poplatky za vybavenie žiadosti. Klienti sú ochotní uhradiť 15 – 25% úroky kvôli neodkladnej potrebe peňazí.

  Rýchle pôžičky

  Poskytovateľmi rýchlych pôžičiek sú prevažne nebankové inštitúcie. Je možné ich použiť na akýkoľvek účel. Nevyžaduje sa dokladovanie príjmu.

  Sú vhodné pre klientov so záznamom v bankovom registri, pre ktorých sa pôžičky z bankových subjektov stali nedostupnými. Na ich poskytnutie nie je potrebný ručiteľ, ani ručenie nehnuteľnosťou.

Copyright © 2013 - 2016 vsetky-pozicky.sk Google+
Informácie na stránke majú informačný charakter a vzťahujú sa k dátumu aktualizácie stránky.
Texty na stránke vsetky-pozicky.sk je zakázané kopírovať, kde kopírovanie a zverejňovanie textu sa považuje za porušenie autorského zákona SR.